Časté dotazy
jak to u nás funguje?

Proč si koupit vůz v našem autosalonu?

Nabízíme prověřené zánovní vozy s jasnou historií, jejichž kvalita se velmi často blíží stavu nových vozů. Vozy byly koupeny jako nové v ČR, u většiny z nich je ČSOB Leasing jejich prvním majitelem a Vy si je můžete pořídit za daleko výhodnějších podmínek při porovnání s cenami nových vozů. Při prodeji se o Vás postará tým proškolených pracovníků a na základě Vašich požadavků Vám vybere ten nejvhodnější vůz z naší široké nabídky.


Jak zjistím historii vozu?

Jednoduše. ČSOB Leasing je majitelem vozů, které nabízí. Proto Vám můžeme poskytnout přehled o pravidelných servisech a případných pojistných událostech. U každé nabídky jsou navíc přiloženy protokoly DEKRA, které detailně popisují skutečný technický stav vozu. Díky nim se můžete se stavem vozu seznámit ještě před návštěvou našeho autosalonu.


Kde si mohu nabízené vozy prohlédnout?

Nabízené vozy jsou k vidění v našem autosalonu v Praze - Čakovicích. Otevřeno pro Vás máme každý pracovní den od 9 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin. Na rozlehlé prodejní ploše naleznete širokou nabídkou zánovních vozů, kterou pravidelně obnovujeme a rozšiřujeme. Autosalon je snadno dostupný MHD, přijet k nám můžete i vlastním vozem.

Kde nás najdete:


Mohu si vybraný vůz rezervovat?

Ano, můžete. Náš rezervační systém Vám umožní si vybraný vůz rezervovat a domluvit se přímo s prodejcem na termínu prohlídky a představení konkrétního vozu.


Jak probíhá samotný prodej vozu?

Po výběru vozu Vám bude vystavena faktura k úhradě kupní ceny vozu. Po uhrazení ceny vozu podepíšeme jednoduchou a transparentní kupní smlouvu, vystavíme Vám daňový doklad a plnou moc potřebnou k převodu vozu na nového majitele. Pak už Vás čeká to nejpříjemnější, tedy samotné předání vozu naším týmem vyškolených prodejců.


Mohu si k prohlídce přizvat i svého mechanika?

Ano, můžete. Rozumíme Vaší opatrnosti a tento způsob poradenství samozřejmě vítáme. I když jsou námi prodávané vozy pravidelně servisovány a známe jejich historii, velmi rádi umožníme prohlídku vozu i Vaším mechanikem.


Co budu potřebovat ke koupi vozu?

Ke koupi vozu je nutné mít s sebou platný občanský průkaz. Pokud byste měli zájem o financování vozu formou úvěru, je potřeba i druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas). Dále budete muset doložit potvrzení o příjmech od Vašeho zaměstnavatele a výpisy z Vašeho bankovního účtu za poslední tři měsíce.


Jak mohu cenu vozu uhradit?

U nás je možné cenu vozu uhradit pouze bezhotovostní platbou. Pokud byste chtěli platit v hotovosti, je to možné pouze vložením prostředků na náš účet v ČSOB. Zároveň také můžete využít výhodné financování a splácet cenu vozu ve splátkách.


Mohu vůz financovat i na splátky?

Ano, můžete. Pokud nechcete jednorázově investovat své úspory, pomůžeme Vám vybrat to nejvýhodnější financování a pojištění přímo na míru. Ve financování a pojištění vozů patříme mezi nejlepší na trhu s více jak 25 letou praxí. Díky tomu si budete moci dovolit koupit i novější vůz, na který byste při platbě v hotovosti nedosáhli.


Mohu si koupit vůz, pokud mám trvalé bydliště mimo ČR, ale v rámci EU?

Ano, můžete. Budeme Vám nápomocni při nutné administrativě a zároveň pro Vás připravíme všechny dokumenty potřebné k vývozu vozu.


Budu vám při nákupu vozu platit ještě nějaké poplatky?

Nebudete. U nás platíte pouze prodejní cenu vozu. Nemáme žádné administrativní poplatky skryté za různými povinně dobrovolnými službami.


Jakým způsobem probíhá převod vozu na nového majitele?

Jednoduše. Obdržíte od nás originál technického průkazu (velký i malý) a úředně ověřenou plnou moc k převodu vozu. Převod vozu pak musíte provést v registru silničních vozidel do 10 dnů od uskutečněného prodeje. Budete k tomu potřebovat zelenou kartu a protokol o evidenční kontrole, který nesmí být starší 30 dnů. Ten získáte na stanici technické kontroly.


Jak je to s pojištěním vozu?

Víme, že je v dnešní době složité orientovat se v přemíře nabídek pojištění. Proto s Vámi náš odborný poradce provede velmi jednoduchý rozhovor, aby zjistil, jak budete vůz používat a podle toho Vám připravil nabídku pojištění přesně dle Vašich požadavků. Pojistku pak vyřídíte během chvilky a od nás odjedete s již plně pojištěným vozem.


Vztahuje se na zakoupený vůz nějaká záruka?

Ano, záruky na ojetá vozidla se řídí platným občanským zákoníkem (zákon č. 89/2012 Sb.).


Budu muset do vybraného vozu investovat nějaké další peníze?

Nebudete. Od nás odjíždíte s vozem, který byl pravidelně servisován. Tudíž není potřeba žádná neplánovaná investice do vozidla.


Je možné uplatnit nárok na odpočet DPH z prodejní ceny vozu?

Ano. Pokud budete vůz kupovat jako podnikatel a plátce DPH, je u většině našich vozů možné uplatnit nárok na odpočet DPH.


Jak to funguje v případě reklamace vozu?

Jsme majitelé všech prodávaných vozů, tudíž reklamaci uplatňujete přímo u nás.
V případě problému s vozem, se obraťte přímo na svého prodejce, který Vás procesem reklamace provede.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací